środa, 16 lutego 2011

14 II 2011 + dziś

hmmm testowy...wpis numer 1:)

Witam...jeżeli ktokolwiek tu zajrzy poza mną ;) 
Blog powstał w celu archiwizacji freegańskich zdobyczy, czasem pewnie pojawi się zdjęcie jakiejś potrawy z nich sporządzonej, tak jak powyżej - zupa paprykowa z grzankami.
Jak na pierwszy raz chyba wystarczy. Pozdrawiam!