poniedziałek, 28 lutego 2011
środa, 23 lutego 2011
środa, 16 lutego 2011
hmmm testowy...wpis numer 1:)
Witam...jeżeli ktokolwiek tu zajrzy poza mną ;)
Blog powstał w celu archiwizacji freegańskich zdobyczy, czasem pewnie pojawi się zdjęcie jakiejś potrawy z nich sporządzonej, tak jak powyżej - zupa paprykowa z grzankami.Jak na pierwszy raz chyba wystarczy. Pozdrawiam!
Subskrybuj:
Posty (Atom)