piątek, 25 marca 2011
środa, 23 marca 2011
wtorek, 22 marca 2011
poniedziałek, 21 marca 2011
piątek, 18 marca 2011
środa, 16 marca 2011
wtorek, 15 marca 2011
Trochę żałuje teraz, że nie wziąłem więcej zapiekanek, bo było ich jeszcze z 5? 7? Zostawiłem dla innych ;) Data do dziś, stestuje je na śniadanie. Dwa słodkie rożki z jabłkami również do dziś... data minimalnej przydatności do spożycia;) Musztarda chrzanowa z datą jakąś koło połowy lutego - dobra. Wziąłem jednego pomidora tylko, było dużo, ale one są teraz jakieś dziwne...pewnie same nawozy tylko w nich są;/
piątek, 11 marca 2011
czwartek, 10 marca 2011
środa, 9 marca 2011
poniedziałek, 7 marca 2011
piątek, 4 marca 2011
czwartek, 3 marca 2011
środa, 2 marca 2011
wtorek, 1 marca 2011
poniedziałek, 28 lutego 2011
środa, 23 lutego 2011
środa, 16 lutego 2011
hmmm testowy...wpis numer 1:)
Witam...jeżeli ktokolwiek tu zajrzy poza mną ;)
Blog powstał w celu archiwizacji freegańskich zdobyczy, czasem pewnie pojawi się zdjęcie jakiejś potrawy z nich sporządzonej, tak jak powyżej - zupa paprykowa z grzankami.Jak na pierwszy raz chyba wystarczy. Pozdrawiam!
Subskrybuj:
Posty (Atom)